Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

„Jocul de putere este în interiorul USL prin mişcarea de azi pe care înţeleg că a făcut-o Crin Antonescu. Este clar că este şah la premier. A retras din Guvern un om, pe Chiţoiu, care era loial premierului şi nu mai era loial PNL. Şi a adus un om care îi este loial”, a declarat Udrea, la „Adevărul Live”.


Comentarii

Obsedat Daca sta gratis, io i-as trage-o o tura. Daca nu, mai mult de 2-3 euroi, oricum nu merita. Insa nu inteleg cine i-a dat dreptul sa vorbeasca. Poate pentru ca nu are gura plina ?

10 februarie 2014 22:34

Om batran @observator - e regretabil amice ca nu esti frustrat si tu ca o patzachina resapata ca asta e mare scula prin politica romaneasca.

10 februarie 2014 17:48

observator Comentarii de frustrati! Se poate exprima o alta parere si civilizat! Maturizati-va!

10 februarie 2014 17:38

Om batran Ha ha, a ajuns-o si pe ea timpul din urma. Fa, gata, te-ai dus per pulis, se vede de la 3 poste ca ai dintii pusi. Plus, ti s-au lasat demult tatele si curu'. Asculta aici vorbele unui om batran: pune mana si descide-ti un bordel, ca la nurii tai nu mai puen nimeni botu'. Lasa centura si pentru generatia mai tanara, ca-i plina politica de patzachine mai tinere si fomiste.

10 februarie 2014 16:21

rocky sunteti toti niste prosti si invidiosi.Udrea este mai buna decat voi toti la un loc!!!!

9 februarie 2014 21:41

SEX pe BANI Sex in gura cu Elena Gabriela Udrea (cocos). Pe vremuri cand facea prostitutie in masini (dacia 1300) cerea 30.000 de MUIE acum cere 100 de euro!

9 februarie 2014 21:22

Lingaul Incepi sa semeni din ce in ce mai mult cu Ciociolina ,nu numai la meserie ci si la sloganuri.

9 februarie 2014 21:06

contribuabilu` Mult stimata si distinsa....samd, sahu` se da la rege ! Nu la premier ! Ca sa intelegi cat de cat cam cum "se joaca" sahul !

9 februarie 2014 11:34

Mosu nutzy vezi ca ti-au ramas spermatozoizi intre dinti si iti miroase gura a PULA! Patzachina HOATA!

9 februarie 2014 0:01

URBOS FATA DESTEAPTA SI FRUMOASA! Toti labagiii vor sa o foota!

8 februarie 2014 21:01

Capitalistul N-ar fi rau daca ar urma-o pe cealalta Elena.

8 februarie 2014 19:02

curiosu rade ca proasta in sant........

8 februarie 2014 14:59

alice madam gainusa de tip nou - ca fosta sotie de cocos - isi tot da cu parerea - pt cine pune botul! este foarte grav atunci cand nu realizezi cat de penibil poti deveni! cand nu-ti dai seama sa taci, dracului, din gura!

8 februarie 2014 12:13

mircea Cocosata fara de cocosel s-a uitat in ghioc si nu a vazut nimic,fiindca a facut paianjeni si s-a incalcit sii tot intuneric ca in cort

8 februarie 2014 9:36

Uta Hai putoate jocati rolul de cutra ce de aia ai fost pusa acolo .Doi cocalari in fruntea tarii care nu stiu ce sa mai faca sa ramana afara adica nu la parnaie .Poartate frumos ca la puscarie o sa fie seful vostru si ai vazut ce a cerut seful mare sa fie necrutator cu el .

8 februarie 2014 7:45

Acid. Marele noroc este ca nimeni nu-i mai cere parerea femeii udrea, care nu este decat o malformatie a politicii romanesti si care este extirpata lent dar sigur!

8 februarie 2014 3:27