Epidemiologul Octavian Jurma spune că nevaccinații se vor hotărî să nu se mai imunizeze și că va fi tot mai dificil să existe un dialog rațional cu ei în condițiile în care regulile se schimbă de la o zi la alta și nimeni nu le respectă.

„Vedem că a amânat atât de mult luarea acestor decizii, încât valul a intrat singur pe platou. Sunt mai preocupat acum de valul cinci.

O parte din cei nevaccinați se vor hotărî acum să nu se mai vaccineze, nu mai putem avea un dialog rațional cu ei”, a declarat Octavian Jurma.

Integral pe Realitatea.net



Comentarii

Dan Vîlceanu, cel ce-l fute-n cur pe Cîțu As da o muie. Vreau postac cîțist, Acum!

28 octombrie 2021 9:24

Diana Ivanovich Șoșoacă Intai provoc foarte multe morti prin indemnuri la nepurtarea mastii si nevaccinare, pentru ca apoi sa dau vina pe autoritati pentru numarul mare de morti. M-a invatat tactica asta diabolica mama mea, lidera masoneriei feminine din Romania...

28 octombrie 2021 8:31

Diana Ivanovich Șoșoacă: Ma simt amenintata de maimutza ala din poza, ca nu umbla cu mascarada pe muiana - ia SA VINA POLITIA & DSPu'!

27 octombrie 2021 21:57

Octavian Jurma - repet: În anul 1946, la Nürnberg, cei de teapa mea se leganau în streag (ca frunza în vânt, n.m.), ceea ce-mi da puterea sa încerc sa rezist în speranta ca voi supravietui, ca sa-mi vad si eu procesu' live, pe twitter!

27 octombrie 2021 21:55

fan Diana Ivanovich Șoșoacă: NU PURTAȚI BOTNIȚA! Nu credeti propaganda autoritatilor! Virusul nu există! Vor sa ne pună botnită la toți, să nu mai fim liberi. NU PURTAȚI BOTNITĂ! NU VĂ VACCINATI! MERGETI CÂT MAI MULT IN LOCURI AGLOMERATE FARA BOTNIȚĂ! Vorbiți doar cu oameni care nu poartă botniță! Luați-va informațiile doar de la eroina doamnă avocat Șoșoacă!!!! Mama ei este foarte mare in Masonerie...

27 octombrie 2021 16:30

Fute, fute fute un șobolan negaționist! Acum! Poartă mască, nu fi prost!

27 octombrie 2021 14:33

Dan Vîlceanu, cel ce-l fute-n cur pe Cîțu Muctes, saracilor!

27 octombrie 2021 14:28

Parere D-le dr. Jurma credeti ca avem numai o anarhie sanitara? Sunteti optimist.Avem o anarhie in toate domeniile de activitate ale institutiilor statului.Nimic din ceeace se stabileste sau se decreteaza nu se respecta ( aplica ).Se pare ca la noi numai dictatura sau statutul de tara coloniala mai poate functiona.Am ajuns rau de tot !

27 octombrie 2021 14:08

Fute repede un sobolan negationist! Acum! .

27 octombrie 2021 12:46

Diana Icanovich Shoshoaka, mama ei conduce masoneriei feminine din Romania Suntem în grafic... Întai fac tot posibilul să fie câți mai mulți morți prin îndemnuri la nevaccinare și nepurtarea măștii, pentru ca apoi să dau vina pe autorități pentru numărul mare de morți. It works every time...

27 octombrie 2021 11:31

Dan Vîlceanu, cel ce-l fute-n cur pe Cîțu As fute-n cur intreg poporul roman.

27 octombrie 2021 10:29

SPAM-ul Nigerian Africa de Sud, tara infinita mai bogata decat Nigeria, are 1500 de morti Covid-19 la milionul de locuitori. Nigeria a declarat doar 13. Nigeria are 1 milion de locuitori mai putini decat anul trecut... Ca si China, Venezuela, Afganistan, Bangladesh, etc, Nigeria e cunoscuta pentru onestitatea si translarenta autoritatilor.

27 octombrie 2021 8:36

fan Diana Ivanovich Șoșoacă: NU PURTAȚI BOTNIȚA! Nu credeti propaganda autoritatilor! Virusul nu există! Vor sa ne pună botnită la toți, să nu mai fim liberi. NU PURTAȚI BOTNITĂ! NU VĂ VACCINATI! MERGETI CÂT MAI MULT IN LOCURI AGLOMERATE FARA BOTNIȚĂ! Vorbiți doar cu oameni care nu poartă botniță! Luați-va informațiile doar de la eroina doamnă avocat Șoșoacă!!!! Mama ei este foarte mare in Masonerie...

27 octombrie 2021 8:33

Octavian Jurma: În anul 1946, la Nürnberg, cei de teapa mea se leganau în streag (ca frunza în vânt, n.m.), ceea ce-mi da puterea sa încerc sa rezist în speranta ca voi supravietui, ca sa-mi vad si eu procesu' live, pe twitter!

26 octombrie 2021 23:32

Octavian Jurma: în Nigeria, din 200.000.000 de negraci nu s-a "imunizat" mai nimenea, ceea ce a produs o SUPER-MORTALITATE de (aproape) 2.500 de buc. în 2 (doi!) ani (gratie tratamentului medicamentos cu IVERMECTINA, sabotat de mine & de Comp.-licii mei, n.m.).

26 octombrie 2021 23:29

Octavian Jurma Ma bucur ca am reusit totusi sa "imunizam" (vreo) 6.000.000 de bucati, ca sa vedema acuma ce se întâmpla cu ei în urma "protejarii".

26 octombrie 2021 23:26

Diana Ivanovich Șoșoacă: Ma simt amenintata de dobitocu' ala din poza, ca nu umbla cu mascarada pe muiana - ia SA VINA POLITIA & DSPu'!

26 octombrie 2021 23:22

Diana Ivanovich Șoșoacă: Bine, dar atunci vakssinati-va voi cu dozele noastre, ca macar voi sa supravietuiti - recomand în acest sens 5 rapeluri între ochi, însotite de 9 bustere în ombilic, asezonate cu 4 întzepaturi în vezica biliara + 13 "îmunizari" în pericard.

26 octombrie 2021 23:20

Dan Vîlceanu, cel ce-l fute-n cur pe Cîțu Aș da o muie. Vreau un postac cîțist.

26 octombrie 2021 20:12

fan Diana Ivanovich Șoșoacă: NU PURTAȚI BOTNIȚA! Nu credeti propaganda autoritatilor! Virusul nu există! Vor sa ne pună botnită la toți, să nu mai fim liberi. NU PURTAȚI BOTNITĂ! NU VĂ VACCINATI! MERGETI CÂT MAI MULT IN LOCURI AGLOMERATE FARA BOTNIȚĂ! Vorbiți doar cu oameni care nu poartă botniță! Luați-va informațiile doar de la eroina doamnă Șoșoacă!!!!

26 octombrie 2021 12:45