Nicoleta Luciu s-a externat astăzi în jurul prânzului, după ce ieri a fost supusă unei intervenţii chirurgicale în urma căreia şi-a pus câte 570 de grame de silicon în fiecare sân.

Bruneta, posesoare acum a celor mai mari silicoane din România, părea foarte fericită când a ieşit din spital. Ea şi-a afişat bustul printr-un decolteu generos, în ciuda frigului şi a ninsorii de afară.

Aranjată şi dichisită, Nicoleta Luciu nu părea să sufere în vreun fel în urma intervenţiei de care se plâng alte doamne şi domnişoare care vor să aibă un bust mai mare şi mai ferm.

Vedeta a fost aşteptată de Zsolt Csergo şi de sora ei, Iuliana.

Integral pe Libertatea



Comentarii

un OM oameni buni atita timp cit veti comenta aceste mizerii cei ce le scriu siau ajuns scopul .NEGLIJATILE si atunci veti vedea cum o sa inceapa sa plinga pe marginea drumului z iaristi de doi bani si curve de cacao.scrieti lucruri ce vi se par voua interesante.LA PIRTIA SUIOR SA DEFECTAT TELESKYUL SI OAMENII AU SATIT DIN SCAUN -IO CRED CA ASTAI MAI INTERESANT.

23 ianuarie 2012 11:46

rusine! ma,da prosti mai sunteti!nu aveti ce sa mai scrieti si tot flencanita despre o tarfa de doi bani!

23 ianuarie 2012 8:47

nik parerea mea este ca daca nu isi punea silicoane risca sasi prinda titele cind se incalta cu cizme.probabil i le-au mai si ridicat.se pare ca anumite posturi de televiziune isi fac emisiunile pe asa ceva si pe jos basescusi ai lui.nu zic ca nu ar merita si asta sa se duca .dar ar fi bine sa discutam de momentul post basescu.pipita asta oricum nu are nici o importanta.m-a scos din sarite in momentul in care prindeam numai 2 posturi tv.protv internetional si romania international.jumate din timp era happylica(alt timpit si aici) si bineinteles cu luciu 70% si cu genmenii ei.era groaznic.

23 ianuarie 2012 8:22

Ion Ion plugar O tirfa de duzina cu aere de vedeta . ''Stirea'' demna de cosul de gunoi al societatii noastre de manelisti si adoratori ai kitchului adus la maximul prostului gust. Vai de oamenii ce ''apreciaza '' aemenea ''stiri'' ce fac media unui popor in continua desintegrare adusa de mizeria vietii de zi cu zi de cei car ene dau ''circ si piine'' mai mult circ si mai putina piine O Tempora...............

23 ianuarie 2012 3:57

stire Naspa dominlor care scrieti chestiile astea, aveti atata creier cat are tuta asta silicon! Stire de doi bain, la fel ca 99% din toate celelalte! Ma mir cum de mai rezistati, cine va mai citeste?

22 ianuarie 2012 22:37

xxx Buhaita la fata si nemachiata arata nasol acum cate tate si a pus ? ca nu le avea mari cat pepenele....Apropo afara nu se mai poarta tate de silicon sant la moda femeile fara silicon tate mici sfarcuri tari...fata asta e in urma ...de fapt prin tatele ei s a facut remarcata altfel era o pitipoanca oarecare.Ca multa minte se stie ca nu are...

22 ianuarie 2012 22:00

Ramona Trebuia sa mai astepte, deoarece abia a nascut acum cinci luni. Va mai slabi in urmatoarea perioada si sanii se vor micsora in mod firesc, iar Nicoleta probabil va redeveni slabuta cum era pana sa nasca si nu cred ca ar avea nevoie de sani imensi. Nu mai sunt la moda silicoanele in Occident, dar noi ramanii, intotdeauna reactionam cu intarziere. A avut bani prea multi si n-a avut ce face cu ei. Trebuia sa-i dea celor din Piata Un iversitATII.

22 ianuarie 2012 19:44

bulache Ce dracu'-oti vedea la tuta asta, nu stiu?! Ma surprinde ca ati facut dintr-o muiere oarecare un subiect de pozat. Parca n-ati mai vazut femei la viata voastra, aurolacilor! Ca sa nu va consider eunuci!

22 ianuarie 2012 19:13

sictir CHIAR CA NU INTELEG CUM AU AJUNS ZIARISTI TOTI DOBITOCII,ati zis ,,uite cum arata'''legati-va o piatra de gat Dambovita este aproape adunatura de prostani

22 ianuarie 2012 16:54

Eneas inteleg ca are 3 tzatze acum ,cum e si firesc!

22 ianuarie 2012 16:39