Cei doi îndrăgostiţi au petrecut Revelionul în ţări calde, împreună cu mai mulţi prieteni. Ei au profitat de liniştea de după sărbători şi de razele soarelui puternic şi au mers la plajă.

Deşi pare incredibil, la un moment dat, cei doi îndrăgostiţi erau pe cale să ajungă chiar la închisoare de la atâta dragoste. În Dubai, regulile sunt foarte stricte când vine vorba de comportamentul în public. Iar Bianca şi Cristea au fost prinşi sărutându-se în public, potrivit Ştirilor Kanal D. Aşa că data viitoare când vor mai merge în vacanţă în Dubai, cei doi porumbei ar trebui să aibă mai multă grijă când se sărută în văzul tuturor!

Integral pe Cancan



Comentarii

@tiveriu esti un tigan prost!!!

7 ianuarie 2012 21:48

tiveriu mai fratzilor...suntei toatl deviati de la axa...ideilor...normale..ROG pe aceasta cale.sa trimitem pe cei mai destepti din tara..adica,,pe MNERI ,care ei sunt sapatorii de mine si sa ..sape si in NISIPURILE de pe acolo impreuna cu gunoiul de ILIESCU cei mai mari CRIMINALI ai societetii romane traiesc printre VOI ..ei se numesc MINERII eu muncesc si NU GANDESC de aceea..ati ajuns in drumnul stramb al natiunilor ca ei au facut discordia cele mai execrabile ..persoane din natiuna romana nu sunt TZIGANII ci..MINERII

7 ianuarie 2012 18:34

Daniel Doua chestii am de spus: 1. Parashuta asta si cu papagalul cu care umbla habar n-au regulile de comportare in public si 2. Regulile lor sint TOTAL IDIOTICE.

7 ianuarie 2012 18:09

Unul Păi de unde să stie panarama asta regulile din Dubai.Ea stie sa-si arate SILICOANELE din Țâțe si din Buze.....Ma mir ca băiatului ăla nu-i scârțâie ...cauciucul......

7 ianuarie 2012 16:13

Unul Păi de unde să stie panarama asta regulile din Dubai.Ea stie sa-si arate SILICOANELE din Țâțe si din Buze.....Ma mir ca băiatului ăla nu-i scârțâie ...cauciucul......

7 ianuarie 2012 16:13

Cetățean Doi porumbei pe o BALEGÂ da ei sunt....ii cunoaștem...ne e scărba de ei mai ales de ea...

7 ianuarie 2012 16:08

tiberiu ar trebui si noi europenii sa introducem o lege stricta..cand,,,vin femeile lor acoperite pe toata fatza cu BURKA...sa fie arestate imediat..ca..tinuta nu este corespunzatoare ..cu tarile civilizate ale europei unite!

7 ianuarie 2012 15:53

maradona o tarfulita si-un maimutoi de fotbalist impiedicat!

7 ianuarie 2012 12:42

Mitica Nu inteleg ce dracu a gasit baiatul asta la paparuda asta , o fi fotbalist , astea umbla cu tot felu de pitipoance ......

7 ianuarie 2012 10:07

Vasile Braileanu Mda, observati ca toti barbatii au pantaloni in... Dubai, chiar si la plaja. Daca sunt in slip, sunt arestati si putrezesc in inchisori... Asta e, sunt tari arabe. Daca nu va place, nu plecati in Dubai sa stati... sub umbrelute si cu pantalonii lungi pe voi.

6 ianuarie 2012 23:20